Diamantzaagblad Sankyo SB-WS | Ø350 mm | 25,4 mm
✔ Leverbaar binnen 1 tot 3 werkdagen, indien op voorraad
- Gratis verzending bij bestellingen boven €500,- excl. btw
- Vakmanschap sinds 1960
- Alles onder één dak
- Klantenservice via telefoon, mail en WhatsApp
- Altijd bereikbaar voor deskundig advies
Op Google Reviews beoordelen klanten ons met 4,9 uit 5 sterren
Productinformatie
Diamantzaagblad Ø350 mm beton voor nat gebruik
Dit Sankyo diamantzaagblad Ø350 mm is speciaal ontworpen voor gebruik op een tafelzaag. Het zaagblad is geschikt voor het zagen van gewapend beton en baksteen en presteert optimaal bij nat gebruik. Dankzij de gegolfde segmenten is de eerste zaagsnede optimaal. De segmenthoogte van 10 mm zorgt voor een lange levensduur, zelfs bij intensief gebruik.
Perfect voor stratenmakers en aannemers
Het Sankyo diamantzaagblad is ideaal voor stratenmakers, hoveniers en aannemers die werken met gewapend beton of bakstenen. De lasergelaste segmenten bieden een sterke binding met de kern, waardoor je veilig en nauwkeurig kunt zagen. Of je nu bezig bent met straatwerk of betonconstructies: dit zaagblad levert altijd een strakke snede.
Waarom kiezen voor Sankyo bij Visser & Visser?
Bij Visser & Visser profiteer je van deskundig advies, snelle levering en scherpe prijzen. Dit diamantzaagblad van Sankyo is een betrouwbare keuze voor iedere professional die op zoek is naar kwaliteit en duurzaamheid. Combineer het met één van onze krachtige steenzaagmachines voor het beste resultaat. Bekijk ook ons volledige assortiment diamantzaagbladen voor verschillende toepassingen en afmetingen. Bestel eenvoudig online!
Specificaties
| Asgat | 25,4 mm |
|---|---|
| Gebruik | Nat |
| Type | SB-WS |
| Te gebruiken voor | Beton |
| Merk | Sankyo Diamond Tools |
| Segmenthoogte | 10 mm |
| Toerental | 3450 rpm |
| Diameter | Ø350 mm |






